Події

В роботі вінницьких патрульних виявили порушення прав громадян під час затримання

11 січня 2021, 10:31

Співробітники Вінницької обласної прокуратури під час перевірки роботи патрульної поліції області виявили серію порушень адмінкодексу під час адміністративного затримання громадян та оформлення поліцейськими відповідних протоколів.

Як повідомляють в пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, фахівці виявили численні випадки порушень прав затриманих осіб на захист, не повідомлення чи не своєчасного повідомлення родичів та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про їх затримання, не ознайомлення з правами, викривлення строку їх затримання тощо.

«Вказані порушення стали можливими перш за все через неналежне виконання поліцейськими своїх посадових обов’язків, а також через відсутність дієвого відомчого контролю управлінням патрульної поліції у Вінницькій області за роботою підпорядкованого батальйону у місті Вінниця.

Належним чином не організована робота працівників патрульної поліції щодо своєчасного виконання постанов суду про адміністративний арешт, а також дотримання прав осіб при їх затриманні з метою виконання цих постанов», – зазначають у відомстві.

В результаті перевірки та виявлених порушень в прокуратурі внесли вказівку начальнику управління патрульної поліції у Вінницькій області щодо проведення службового розслідування та притягнення до дисциплінарної відповідальності винних працівників поліції.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: патрульні порушення прокуратура 
Матеріали по темі