Суспільство

В санаторії на Вінниччині запровадять унікальні SPA-процедури: ванни з яблучним соком

11 липня 2018, 14:14

 У Северинівській та Барській ОТГ, в рамках реалізації проекту «Яблуневий шлях», на який ЄС виділяє 560 тис. євро, будуть впроваджувати ряд цікавих ініціатив. Зокрема, в санаторії Северинівки проводитимуть SPA-процедури з використанням яблучних соків і пілінгів.

«Найбільше коштів передбачено на відновлення інфраструктури. Наприклад, в с. Олександрівка Жмеринського району є збережений музей садівництва, один з колишніх радгоспів, де буде проведено ремонт і відновлення експозицій. Там є і пам’ятник Семеренка, який зберігся. В Северинівці відновлять шклярню, яка працювала з 1868 року, де вирощували лимони і апельсини. В Антонівці буде розсадник старих сортів, а в Бару - дегустаційний центр і кластерний офіс. В Чернятині або в Северинівці буде навчальний центр. Наступного року направлять кошти на закупівлю технологічного обладнання для переробки», - говорить директор ВП Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко.

Шклярня в Северинівці це частина історичної пам’ятки, яка була створена сином ірландського революціонера. На території, окрім оранжереї розміщується, музей і Северинівський санаторій. В рамках реалізації проекту, в санаторії запровадять унікальні SPA-процедури з використанням яблук.

«В санаторії передбачено дві ванни з додаванням соку яблук. Два столи для масажу і пілінгу яблучною масою і апарати для виробництва кисневих коктейлів з яблучних концентратів. Санаторій вже відновлює приміщення, щоб це запустити. Саме такими цікавинками людей можна заманити в сільський санаторій», - говорить О. Левченко.

«Коли в нас запроваджували процедури з голубою глино, теж всі посміхались. Вже сьогодні, аби пройти курс лікування блакитною глиною до нас в санаторій записуються за пів року. Там створили всі необхідні умови для відпочинку», - додає голова Северинівської ОТГ Олександр Христюк.

За словами Христюка, в рамках проекту також планують придбати мобільну лінію для виробництва соку.

«Це певна новація. Переробка розрахована на невеликого виробника. Це невеликий транспортний засіб, в якому приймальня, мийка, там видушують сік і відразу запаковують. Вона мобільна. Можна приїхати до господаря і переробити в нього ягоди і фрукти», - зазначає голова ОТГ.

 

Вiнниця.info
Теги: проект єс 
Матеріали по темі