Економіка

В селі Демидівка ремонтують дорогу Браїлів-Гнівань

22 червня 2021, 15:40

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується ремонт 17,387 км ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань.

Про це в Facebook повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

«Ремонтні роботи на дорозі розпочали наприкінці травня 2021 року за рахунок коштів Державного дорожнього фонду та підтримки керівництва області.

Наразі дорожники посилюють основи автомобільної дороги. Це зробить її більш витривалішою до сучасних транспортних навантажень. За день підрядник влаштовує майже 1 км такої основи, а це більше 400 т використаної суміші укріпленої цементом.

Згодом розпочнуть укладати два шари асфальтобетону.

До ремонтних робіт на цьому відрізку залучено близько 30 співробітників та понад 20 одиниць дорожньо-будівельної спецтехніки.

Хід проведення робіт, дотримання технологічного циклу знаходиться під щоденним контролем інженерів Відділу якості та технічного контролю Підприємства, працівників Лабораторії з контролю якості виробництва. Під час ремонту дорога не перекрита», - зазначено в дописі.

Наразі ремонтні роботи тривають в селі Демидівка.

Як повідомляла Вінниця.info в 2020 році відремонтували 7 кілометрів дороги Браїлів – Гнівань. Торік роботи проводились в Браїлові. Цього року ремонтують 10 кілометрів цієї ж дороги в напрямку Гнівані.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото - СМАД

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт дороги Браїлів - Гнівань 
Матеріали по темі