Події

В селі Гайсинського району ввели карантин через виявлений у кота сказ

7 вересня 2019, 08:40

В Гайсинському районі ввели карантинні обмеження на території села через виявлений випадок сказу кота. Лисів, бродячих котів і бездомних собак в лісах навколо території села мають знищити.

Про це повідомляє Гайсинська РДА.

«1. Оголосити неблагополучною по сказу територію с. Огіївка Гайсинського району і накласти на неї карантинні обмеження. Загрозливою зоною вважати територію сіл Кіблич, Грузьке.

2 Сільському голові (І.В Пересунько) організувати проведення обліку, реєстрації та перереєстрації котів та собак які належать громадянам, підприємствам, установам,організаціям на території с. Огіївка з видачею їх власникам відповідних посвідчень. Про хід виконання доповісти голові ДНПК Несвятому С.М. до 20.09.2019 р.

3. Сільському голові (І.В Пересунько) терміново організувати проведення відлову з послідуючою ізоляцією для проведення нагляду підозрілих в зараженні бродячих собак та котів на підвідомчій адміністративній території», - зазначено в рішенні РДА.

Окрім того, керівнику Гайсинського лісового господарства доручили терміново організувати проведення знищення підозрілих в зараженні лисів, бродячих собак та котів в лісових угіддях навколо території с. Огіївка.

Вінниця.info

Теги: сказ карантин кіт лис Вінницька область 
Матеріали по темі