Події

В селі на Вінниччині сотня поліцейських шукали трирічного хлопчика, який зник з подвір’я будинку. Фото

23 лютого 2020, 09:01

22 лютого поліцейські розшукали трирічного хлопчика, який зник з подвір’я приватного будинку в селі Іванківці Козятинського району. До пошуків дитини задіяли близько сотні працівників різних підрозділів поліції. Знайшли малого в сусідньому селі, за 8 кілометрів від дому. Батьків дитини притягнуть до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Близько 12-ї години до поліції звернувся чоловік та повідомив про зникнення свого малолітнього сина. Заявник розповів, що дитина без нагляду дорослих гралась на подвір’ї приватного будинку та раптово зникла.

Як розповів заступник начальника обласного главку поліції Руслан Мороз, по тривозі був піднятий весь особовий склaд місцевої поліції та управління превентивної діяльності обласного главку. Також до Козятинського району на пошуки дитини направили додаткові наряди груп реагування патрульної поліції. Загалом на пошуки хлопчика задіяли близько сотні працівників різних підрозділів поліції, сповістили про зниклу дитину місцевих жителів та мешканців сусідніх сіл та районів.

Поліцейські разом з місцевими жителями прочісували територію села, лісопосадки, перевіряли усі приміщення та місця, де могла бути дитина.

Завдяки скоординованим пошуковим заходам поліцейські через чотири години знайшли хлопчика у сусідньому селі. Він прийшов до одного з будинків. Господарка одразу зателефонувала у поліцію та повідомила про знайдену дитину. Наразі хлопчик перебуває у медичному закладі, лікарі з‘ясовують стан його здоров‘я.

У родині, крім розшуканого хлопчика, є ще одна менша дитина. Як з’ясувалось, у сім’ї батьки не приділяють належної уваги дітям, не займаються їх вихованням. Побутові умови, у яких зростають неповнолітні, не відповідають санітарним нормам. Про це поліцейські повідомлять відповідні соціальні служби, аби вони вирішили питання про доцільність перебування дітей у сім’ї.

За невиконання обов’язків щодо виховання дітей батьків притягнули до адміністративної відповідальності.

На фото поліцейський та жінка, до будинку якої пришла дитина.

Вінниця.info, фото з сайту поліції

Теги: розшук поліція дитина 
Матеріали по темі