Спорт

В селищі Браїлів відкрили новий спорткомплекс

24 грудня 2021, 10:46

В селищі Браїлів Жмеринської громади відкрили спорткомплекс «Авангард». Його збудували на місці старого дитячого садочка, який багато років не функціонував, а потім перетворився на довгобуд. Спортуомплекс фактично будували «з нуля». Вартість будівництва - майже 24 млн грн. Діти і молодь, які займаються в спортивних секціях отримали тепер мають, де займатись волейболом і баскетболом, проводити тренування, змагання і займатись спортом.

Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Спортивний зал спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард» збудований за півроку фактично з нуля.

«Завдяки програмі президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» по всій країні добудовуються довгобуди, які роками стояли. Браїлівський спорткомплекс один з таких. Його включили до програми «Велике Будівництво» за ініціативи народного депутата України Ірини Борзової.

Вінницька ОДА скоригувала проектну документацію. За ті кошти, які були передбачені на фінансування з державного бюджету, була виконана реконструкція з добудовою спортзалу.

Загальна кошторисна вартість цього проекту - майже 24 млн грн.

Також з ДФРР було виділено 4 млн грн. і частково з місцевого бюджету як співфінансування.

У 2021 році було передбачено державне фінансування 16 млн грн.. які були повністю використані плюс додатково 2 млн грн інфраструктурної субвенції.

Будівля фактично є незалежною, маючи всі автономні мережі, вона енергоефективна і готова до використання за призначенням», - повідомив голова Вінницької облдержадміністрації.

Вчора відкрили потужний спортивний об’єкт, який в подальшому буде слугувати і дітям, і дорослим. Спорткомплекс «Авангард» - знаковий об’єкт для Браїлова.

«Люди його чекали: хтось вірив, а хтось – ні, в те, що він буде добудований.

Дякую усій команді будівельників - встигли до кінця 2021 року. Обіцяли – зробили», - зазначив Сергій Борзов.

У спорткомплексі «Авангард» Сергій Борзов згадав свої тренування з баскетболу. «Школа мого тренера Сергія Сергійовича Білобородова», - підписав відео Борзов.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спорткомплекс Авангард Браїлів 
Матеріали по темі