Місто

В школі на Поділлі облаштували три спортивні зали та стадіон

23 липня 2020, 10:48

В новозбудованій школі на Поділлі у Вінниці облаштували три спортивні зали та сучасний стадіон. Два спортзали призначені для командних видів спорту, і там проводитимуть волейбольні та баскетбольні матчі. Також в школі облаштували окремий гімнастичний зал.

Відповідне відео зі школи опублікували на фейсбук-сторінці міського голови Вінниці Сергія Моргунова.

Окрім спортзалів, у школі облаштували спортивне ядро для занять різними видами спорту. Тут є поле зі штучним покриттям для мініфутболу розміром 42 на 24 метри, а для вболівальників облаштували глядацький сектор.

Поруч також знаходиться баскетбольний майданчик розміром 24 на 15 метрів, де можна грати ще й у теніс та бадмінтон. Окремо на стадіоні є два волейбольні майданчики.

Також облаштували зону для стрибків з місця та в довжину і бігові доріжки. Окрім того, на стадіоні є майданчик з тренажерами.

Займатися спортом тут зможуть також мешканці мікрорайону.

«Сучасне спортивне ядро та кілька спортзалів. Це все – для учнів нової школи на Поділлі. Прогулювати такі уроки фізкультури школярам точно не захочеться.

У Вінниці мають зростати здорові, активні діти. І вони повинні мати гарні умови для розвитку свого спортивного таланту. Упевнений, на цих майданчиках набиратимуться досвіду майбутні чемпіони.

Комплекс дуже доречний і для молодого, але густонаселеного району, де багато молоді. Стадіон стане магнітом для усіх, кому подобається динамічний спосіб життя – незалежно від віку», – йдеться в дописі на сторінці міського голови.
Нагадаємо, новозбудовану школу в мікрорайоні Поділля відкриють у вересні. Вже набрали 10 перших класів.

Нещодавно біля 33-ї школи відкрили сучасний стадіон.

Вінниця.info, відео – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Теги: школа Поділля стадіон 
Матеріали по темі