Суспільство

В службі зайнятості повідомили, які працівники цьогоріч на Вінниччині найбільш затребувані

24 листопада 2020, 15:35

З початку року 31,5 тисяч безробітних громадян отримали роботи за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості. Протягом січня-жовтня в базі вакансій служби найбільше пропозицій роботи було в переробній промисловості, сферах торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, освіті, державному управлінні та охороні здоров’я. Серед роботодавців найбільший попит на водїів, трактористів та токарів.

Про це інформують на сайті Вінницької облдержадміністрації з посиланням на обласну службу зайнятості.

Як зазначають в ОДА, найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування – це водії автотранспортних засобів, трактористи, токарі, оператори котельні. Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг: кухарі, продавці, охоронники. Великим попитом у роботодавців користуються й кваліфіковані робітники з інструментом. Йдеться про слюсарів-ремонтників, швачок, електрогазозварників, електромонтерів.

У сільськогосподарському секторі потрібні робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, тваринники, робітники фермерського господарства тощо.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники, сторожі, комірники.

Загалом протягом січня-жовтня роботодавці Вінниччини подали до служби зайнятості 37,3 тисяч вакансій.

«Якщо ви шукаєте роботу, радимо вам скористатися сайтом Вінницького обласного центру зайнятості (https://vin.dcz.gov.ua/). У рубриці «Шукаю роботу» до ваших послуг актуальна база вакансій, яка оновлюється щодня», – зазначають в повідомленні Вінницької ОДА.

Нагадаємо, у Вінницькому центрі зайнятості опублікували ТОП актуальних вакансій та зарплати на них. Найбільше шукають водіїв.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне та з сайту Вінницької ОДА

Теги: робота служба зайнятості Вінницька ОДА професії водії 
Матеріали по темі