Суспільство

В сукнях, на підборах і в капелюшках: «Леді на велосипеді» проїхались Вінницею. Фоторепортаж

30 липня 2016, 12:23

 30 липня у Вінниці провели велопробіг «Леді на велосипеді». У Вінниці такого роду акцію провели вперше. Панянки дивували своїми сукнями, капелюшками, прикрашеними велосипедами. Дівчата дуже знаходили досить креативні образи, які доповнювали деталями. Свої двоколісні учасниці пробігу прикрашали квітами, стрічками, ляльками, навіть пайєтками, щоб вони гармонійно підходили до сукні.

«Сьогодні у Вінниці вперше проводимо велопробіг «Леді на велосипеді», ідея не нова, але в нашому місті такий пробіг проводиться вперше. Як тільки ми заявили про проведення цього заходу, відчули дуже потужну підтримку. Дівчата відразу відгукнулись, ми бачимо ентузіазм в очах. В нас був заявлений дрес-код: підбори, сукні, капелюшки, квіти, різні аксесуари… Тобто, все, на що здатна жіноча фантазія, щоб проявити свою красу. І як бачите, фантазія гарна», - говорить координатор велопробігу Ірина Ластовецька.

Велопробіг стартував з Майдану Незалежності, потім Соборною до Центрального парку, звідти виїжджають на Блока, звертають на Келецьку, потім до проспекту Юності, далі вгору до Хмельницького шосе і по Хмельницькому шосе рухаються в напрямку парку, через парк повертаються до Європейської площі. Фініш - біля башти.

На фініші учасниць велопробігу чекають подарунки для Леді-матусь, Леді-манюнь і Леді-малявок. Також нагородять найстильніших панянок за образи в стилі classic, country, extravagance, casual...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вiнниця.info

Теги: велопробіг 
Матеріали по темі