Суспільство

В Тростянці протести. Селяни пішли на перемовини з «люстрованими» керівниками району

17 травня 2016, 12:54

17 травня з 9 годині у смт. Тростянець на Вінниччині під райдержадміністрацією триває акція протесту селян. Біля 300 громадян поділились на два табори, одні протестують проти будівництва курників «Нашої Ряби», інші виступають «за». Станом на 12 годину представники ініціативних груп пішли на перемовини з керівництвом району. Сутичок між активістами не було.

Про це ВИННИЦА.info повідомили працівники відділу комунікацій ГУ Нацполіції у Вінницькій області, які виїхали на місце події.

«До приміщення адміністрації запросили представників ініціативних груп від кожного села. Вони з керівництвом райради (Ю. Солодкий) та райдержадміністрації (Л. Лобанем) шукають консенсус у питаннях побудови курників», - повідомила в телефонному коментарі Ірина Добровольська.

Правопорядок забезпечують більше сотні працівників поліції. Станом на 12.30 селяни не розходяться, чекають результатів перемовин.

Нагадаємо, питання побудови курників породило хвилю «люстрацій» в Тростянці. 29 квітня голову райради кинули в смітник і облили зеленкою, а 16 травня так само вчинили з головою РДА.

ВИННИЦА.info, фото 

відділу комунікацій ГУ Нацполіції у Вінницькій області

Теги: протести 
Матеріали по темі