Суспільство

В центр Вінниці приїхав Євробус. Фото

15 травня 2019, 16:25

15 травня до Вінниці приїхав Євробус. З 14-ї години Європейська площа перетворилася на навчальну зону, де для дітей влаштували різноманітні вікторини, а молодь дізнається про можливості навчання в країнах Європи.

Проводять вікторини, де діти дають правильну відповідь про Євросоюз, тобто є питання, які стосуються ЄС: які країни входять, який прапор. А також вікторина, де завданням є вітатися мовами усіх країн ЄС. При цьому діти шукають прапор саме цієї країни і таким чином більше знайомляться із Європою. Діти отримують безкоштовно лимонад, печиво та цукерки, активні отримують брилок-світловідбивач.

«Дізналася про такий захід «Євробус», захотілося допомогти організаторам. Сьогодні я відповідаю за зону сортування, навчаю дітей сортувати сміття. Ми, як і в Європі, йдемо до того, щоб сортувати усі відходи, щоб нас максимум було все відсортоване і перероблене, а мінімум потрапляло на полігони. Взагалі, щоб тільки органіка була. Діток навчаю сортувати на три секції: пластик, папір і харчові відходи. Малеча дуже активна, вони знають, що потрібно розділяти, єдине питання, коли я їх запитую, чи сортують вони сміття в школі чи вдома, кажуть, що ні. Тому кажу і заохочую всіх, щоб сортували відходи. У нас в місті є сортувальні станції, тому можливості є, головне – бажання», – розповіла Вінниця.info волонтерка Тетяна Дацкова.

Є лаундж-зони, де усі охочу можуть скласти за допомогою пазлу карту Європи, розмальовують розмальовки, а також лекторій, де дорослі спілкуються на більш глобальні теми.


Програма на день:

14:00–19:00 - Дитяча зона: програма для дітей молодшого віку - вікторини, естафети, активні ігри, живопис на мольбертах;

14:00–19:00 - Лаунж-зона: настільні ігри для будь-якого віку, складання пазлів та можливість відпочити з користю;

14:00–19:00 - Фотозона: фото з #eurobus_2019 та участь у розіграші призів ;

14:00–21:00 - Інформаційна зона: все про Асоціацію України з ЄС (інформаційні стенди, відеоролики та вікторини);

15:00–17:00 - Презентація: «Європейські можливості для молоді» (Erasmus+, European Solidarity Corps);

19:00–20:00 - Дискусія про європейські цінності;

20:00–21:00 - Перегляд короткометражних фільмів.

ЄврОбус» - автобус, що мандрує містами України задля поширення інформації про Угоду про асоціацію з Європейським союзом та можливості, які відкриває дана угода для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всіх верств населення.

Вінниця.info

Теги: ЄврОбус площа ЄС 
Матеріали по темі