Місто

В Центральний парк повернули «Міні Вінницю». Планують встановити ще 4 нових макета. Фото

24 червня 2020, 15:46

23 червня у Центральному парку на локації «Міні Вінниця» розпочали встановлювати відреставровані макети. На території ще мають підключити освітлення та автоматизований полив.

Вже з наступного тижня встановлять ще три нових макета.

«Ми зараз все реставруємо, виставляємо моделі. Маємо ще підключити освітлення, автоматизований полив і залишати в тому стані, в якому «Міні Вінниця» була в минулому році. З наступного тижня маємо добавити ще 3 моделі – Єзуїтський монастир, Церква-усипальниця М.І. Пирогова, особняк капітана Длуголенського», – розповів Вінниця.info директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський.

Згодом ще планують добавити макет психіатричної лікарні ім. Ющенка. За словами Ігоря Любовського, це буде великий об’єкт – майже 9 метрів у довжину. Для цього готують спеціальне місце.

«Взагалі ми планували переробити експозицію, зробити її рельєфну, добавити місця релаксації, добавити ландшафтного дизайну. Але, на жаль, в цьому році ми цього робити не будемо, бо немає на це коштів. Проект уже маємо готовий, мер бачив і йому сподобалося. Все робимо за власний кошт», – додає Любовський.

Раніше ми писали, що локацію «Міні-Вінниця», яка розташована в Центральному парку, на ремонт закрили ще наприкінці минулого року. Тоді в планах «Вінницязеленбуду» було провести капітальний ремонт та відкрити об’єкт до Дня Європи, але епідемія коронавірусу та карантин внесли свої корективи.

В результаті, замість капітального оновлення обмежилися реставрацією старих фігур та додаванням кількох нових.

Нагадаємо, що у вересні 2017-го відкрили локацію «Міні-Вінниця».Тоді 12 макетів об’єктів обійшлися міському бюджету у понад 1 мільйон гривень.

Макети зображають відомі місця у Вінниці, зокрема, академічний театр імені Садовського, Свято-Преображенський кафедральний собор та особняк-лікарню.

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міні Вінниця макет реставрація 
Матеріали по темі