Культура

В Центрі історії Вінниці опублікували старовинний альбом зі стоматологами-випускниками минулого століття

9 лютого 2021, 16:04

До Міжнародного дня стоматолога в Центрі історії Вінниці розповіли про тематичний експонат зі своїх фондів – фотоальбом «ІІ-й выпуск зубных врачей г. Винница, 1940 г.». Він містить світлини представників керівного складу медичного інституту, портрети студентів та викладачів.

Як йдеться в публікації на фейсбук-сторінці Центру, альбом призначався одній із випускниць – лікарці Губерман М. І., про що свідчить тиснення на обкладинці. Найцікавіші моменти навчання та практики теж потрапили у фотооб’єктив: стоматологічний кабінет, обладнання та інструментарій.

В Центрі зазначають, що найбільша колекція випускних альбомів Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова зберігається в науковій бібліотеці закладу

«А цей рідкісний альбом подарований Центру благодійником Вадимом Менчинським у 2018 р. Ми піклуємось про історичні речі, а ви піклуйтесь про себе», – підкреслюють в Центрі історії.

Колаж портретів студентів, викладача та фото за роботою в стоматологічному кабінеті. На світлинах: доктор Кессель, студенти: Панчук, Губерман (власниця альбому), Фінкільштейн. Джерело: альбом «УССР НКОЗУ ІІ-й выпуск зубных врачей г. Винница 1940 г. Врачу Губерман М.И», з фондів Центру історії Вінниці.Фото студентів медичного інституту за роботою в стоматологічному кабінеті. Джерело: альбом «УССР НКОЗУ ІІ-й выпуск зубных врачей г. Винница 1940 г. Врачу Губерман М.И», з фондів Центру історії Вінниці.


Колаж портретів усіх студентів, викладачів та керівників курсу «зубних лікарів» медичного інституту (випуск 1940 р.). Джерело: «УССР НКОЗУ ІІ-й выпуск зубних врачей г. Винница 1940 г. Врачу Губерман М.И», з фондів Центру історії Вінниці.


Обкладинка альбому «УССР НКОЗУ ІІ-й выпуск зубных врачей г. Винница 1940 г. Врачу Губерман М.И», з фондів Центру історії Вінниці.

Нагадаємо, в краєзнавчому музеї розповіли про студентське життя Вінниці століття тому. Опублікували архівні фото.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінци Центру історії Вінниці

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Центр історії Вінниці стоматологи архівні фото 
Матеріали по темі