Суспільство

В центрі Козятина для дітей зробили атракціон із прибраного у місті снігу. Фото

17 лютого 2021, 12:05

У місті Козятин на Вінниччині місцеві комунальні служби оригінально розв'язали проблему з прибиранням снігу. З центральної площі населеного пункту, його зібрали в одну гірку. Вона і стала безплатним атракціоном для місцевих дітлахів та їх батьків.

«Центральна площа нашого міста, після опадів, була так засніжена, що виникли проблеми для пішоходів. Було важко через неї перейти. Те саме стосувалося й тротуарів поряд. Коли почали прибирати сніг, його згорнули в єдину гірку. Заввишки, приблизно, 20 метрів. І такі самі параметри вона має завширшки. Гірку миттєво уподобали діти. Ми зрозуміли, що вона може стати чудовим місцем для розваг. Поки тримаються морози. Тому і залишили її тимчасово. Коли почнеться відлига, потеплішає, сніг можна буде вивезти за місто», - розповів Вінниця.info Андрій Корнійчук, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальник управління ЖКГ Козятинської ТГ.

Як зауважує Андрій Олександрович, у їхній громаді намагаються зберегти екологію. Тому не використовують для посипання доріг та тротуарів суміші, які містять агресивні реагенти.

«Можна сказати, що сніг у нас екологічно чистий. Тому і не несе загрози для здоров’я людей. А також не зашкодить їх взуттю та одягу, якщо будуть кататися з гірки», - продовжує Корнійчук.

Крім того, що у Козятині з’явилася гірка, яка стала безплатним атракціоном для всіх охочих, наразі вдалося зекономити на вивезенні снігу за межі міста. Обладнання то його утилізації у населеному пункті немає.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото надані Козятинською ТГ.

Теги: Вінниччина Козятин сніг вивезення атракціон безплатний економія 
Матеріали по темі