Місто

В центрі Вінниці громадські організації готують куліш, плов та каву на піску. Фоторепортаж

15 жовтня 2017, 13:38

 15 жовтня в центрі Вінниці на території колишнього кінотеатру «Росія» проходить фестиваль-пікнік «Громадська кухня».

Під відкритим небом готують плов, куліш, бутерброди варять каву на піску. Також тут пригощають різноманітними тістечками, тортами та гарячими напоями. На території фестивалю можна постріляти з лука та зіграти настільні ігри.

Також сьогодні дівчата чавили ногами виноград. З якого згодом зроблять вино. Всього було 50 кілограм і з цієї кількості має вийти близько 30 літрів вина.

Близько 15 різних громадських організацій міста сьогодні спілкуються, пригощають один одного різними стравами та в неформальній обстановці діляться досвідом.

«Вже вдруге беремо участь в «Громадській кухні». Приготували тістечка з пророцтвами на сьогоднішній день, будемо пригощати чаєм і в нас є також зона з настільними іграми, де бажаючі мають змогу пограти», - каже голова ГО Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» Оксана Бондар.

 

«Ми разом з волонтерами приготували три торти «Наполеон». Сьогодні презентуємо учасникам свої проекти, цікаву фотозону. Від сьогоднішнього заходу очікуємо більше комунікації між громадськими організаціями, познайомитися, обмінятися своїми напрацюваннями, щоб була більша співпраця, аби допомагати людям», -каже учасниця фестивалю Марина Забаштанська, яка представляє ГО «Інформаційно – просвітницький центр «Вісь».

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info, фото - Світлана Радостєва.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кухня фоторпотаж 
Матеріали по темі