Місто

В центрі Вінниці скоро «поселяться» дві лелеки

6 серпня 2015, 12:19

 Вже кілька днів львів’янин Тарас Довгалюк створює у Вінниці велетенський малюнок «Добробут». Він наносить його на стіну будівлі за адресою Соборна, 91. Юнак малює двох лелек у польоті.

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

Наразі у Вінниці тривають роботи над створенням чотирьох картин у рамках проекту «VIN-ART-CITY». Розписувати стіни будівель міста продовжують Олександр Марченко (робота «Зернина Всесвіту»), Марія Бобирєва та Олександра Мельник (робота «Сни, в яких хочеться жити»), Артур Столярук (робота «Око») і нещодавно розпочав працювати Тарас Довгалюк над роботою «Добробут».

Львів’янин Тарас Довгалюк, з творчим псевдонімом Taras Arm, вже достатньо відомий мураліст, а за освітою – архітектор. Його робота «Добробут» займатиме величезну площу на вкритій плиткою стіні житлового будинку по Соборній, 91.

Тарас, як досвідчений художник, працює швидко. Художник наніс ескіз на поверхню методом масштабування і тепер щодня до п’ятниці розфарбовуватиме блакить неба та білизну широких крил птахів. Тарас багато займається вуличним мистецтвом. Він малював на стінах будівель в Стрию, Львові, Івано-Франківську.

Нагадаємо, всього у Вінниці мають створити п'ять картин на стінах вінницьких будівель.

 

Так робота має виглядати після завершення

  

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лелеки 
Матеріали по темі