Місто

В центрі Вінниці на місці «Кераміка» планують будувати мікрорайон. Оголосили реєстрацію на громадські слухання

14 грудня 2020, 14:17

Вінницька міська рада 11 грудня опублікувала оголошення про попередню реєстрацію жителів Вінницької міської громади на громадські слухання щодо містобудівної документації – «Детального плану території, обмеженої вулицями Магістратською, Петрусенко, Пестеля, Івана Богуна та Б. Лукяновського». Реєстрація триватиме до 21 грудня.

Йдеться про територію, де колись розміщувався цегельний завод «Керамік», який припинив виробництво в 2015 році.

Територія забудови - 38,23 га. З них під багатоквартирну забудову – 7,5 га, малоповерхову забудову 8, 9 га. Реалізація проекту розрахована на 3 - 7 років.

Проектним планом передбачено будівництво восьми багатоповерхівок висотністю 5-7 поверхів та три 6-поверхові будинки. Також в проекті є:

  • школа на 33 класи
  • стадіон
  • громадський центр з підземним паркінгом
  • два підземних паркінги на 50 та 190 місць
  • два дитсадки на 190 місць
  • автомийка

«З метою встановлення орієнтовної кількості учасників громадських слухань задля визначення місця проведення заходу з дотриманням карантинних обмежень, попередня реєстрація жителів Вінницької міської об'єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях здійснюється за допомогою Google Форми за посиланням: https://u.to/ch14Gg електронною поштою: info@vmr.gov.ua із зазначенням та за телефоном: 59-51-55.

Попередня реєстрація здійснюватиметься протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення про початок реєстрації (до 21 грудня 2020 року).

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 8), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Дата час та місце проведення громадських слухань будуть повідомлені додатково», - зазначено в оголошенні.

У вересні 2020 року під час громадських обговорень мешканці будинку №14 по провулку Цегельному звертались до міської ради із занепокоєнням, що будівництво нових багатоповерхівок приведе до руйнації їх будинку, який зведений в 1981 році. Просили обстежити будинок на провулку Цегельний, 14 та вжити заходів аби запобігти руйнації. Під зверненням підписались 39 мешканців.

Мешканці вулиці Петрусенко теж звертались в мерію зі скаргою на працівників, які розбирали конструкції заводу і просили не робити автостоянку на території колишнього таксопарку.

Проектний план

Місце забудови

Територія заводу "Керамік" (вересень 2020 року)


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: забудови Вінниця громадські слухання 
Матеріали по темі