Суспільство

У центрі Вінниці проходить книжковий фестиваль «VinBookFest». Фото

17 травня 2019, 14:34

17 травня у Вінниці на майдані Незалежності відкрився третій книжковий фестиваль «VinBookFest». Сьогодні на відвідувачів чекають виставки-продаж книг, майстер-класи, фото- та лаунжзони. Також будуть афтограф-сесії із письменниками.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Також на вінничан чекають автограф-сесії з письменницями Зірка Мензатюк та Євгенією Пірог.

О 15:30 можна буде взяти автограф у одного із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників Василя Шкляра. Деякі літературні оглядачі називають його «батьком» українського бестселера. Він написав відому книгу «Залишенець».

Зустріч із казкарем Сашком Лірником (справжнє ім'я – Олександр Власюк) відбудеться о 17:00 в кінотеатрі «Родина». О 18:00 тут показуватимуть фільм «Чорний козак» за його оповіданням. Вхід по запрошеннях.

Під час «VinBookFest» відбулася презентація проекту «Kids Police City». На майдані Незалежності облаштували містечко з будиночками, автотрек з світлофором, дорожніми знаками, автомобілями, велосипедами, літературою про безпеку на дорозі.

Під час фестивалю волонтери із спільноти «Чарівна мережка» плетуть маскувальні сітки в зону ООС, а поруч відбується збір книг для бійців.


Організатори зазначають, що метою фестивалю є привернення увагу громадськості до читання, а також формування у вінничан потреби в читанні книг.

«Це уже третій фестиваль «VinBookFest». Цього року вперше він проходитиме два дні. У нас чотири письменники спілкуватимуться із читачами та даватимуть автографи. Ми хочемо показати, що є книги і потрібно читати. Вінничани читають, за два попередніх фестивалі видавництва продали достатньо багато книг, і це – приємно», - каже директорка Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк.

«VinBookFest» діятиме і під час відзначення Дня Європи, 18 травня.

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Теги: VinBookFes книги 
Матеріали по темі