Суспільство

В Тульчинському районі поліклініку перебудовують у дитсадок. Сергій Борзов перевірив об’єкт «Великого будівництва»

12 серпня 2020, 11:54

Перебуваючи із робочим візитом у Тульчинському районі 11 серпня, голова облдержадміністрації Сергій Борзов оглянув реконструкцію будівель під дитячий садок в селищі Шпиків, яка проводиться в рамках проекту «Велике будівництво». Реконструкція будівель поліклініки під дитячий садок дасть змогу відкрити ясельну групу та приймати до 70 дітей.

Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

У 2020 році на будівництво заплановано виділити кошти з Державного фонду регіонального розвитку в розмірі 7,1 млн гривень. Сума співфінансування з місцевого бюджету, яку виділила громада - понад 1 млн гривень. Загальна кошторисна вартість складає 17,6 млн гривень.

За словами профільного заступника голови ОДА Олександра Піщика наразі профінансовано 3,6 млн гривень.

Нині у приміщенні дитячого садка проводяться внутрішні оздоблювальні роботи - штукатурення стін, шпатлювання, улаштування каркасу підвісних стель, монтаж вентиляційних повітроводів.

Крім того, виконуються будівельні роботи по улаштуванню «тіньових навісів» та електромонтажні роботи по мережах зовнішнього освітлення.

Є додаткова потреба у коштах на проведення будівельних робіт та закупівлю обладнання в сумі, що перевищує 5 млн гривень.

За переконанням Сергія Борзова Шпиківська ОТГ має всі можливості, аби збільшити частину співфінансування на реконструкцію та обладнання приміщення дитячого садка.

«Обласна влада допоможе із будівництвом, але оснащення приміщення всім необхідним громада має взяти на себе», - резюмував Сергій Борзов.

Загалом у Шпиківській ОТГ проживає 4493 осіб.

Вінниця.info

Теги: дитсадок Шпиків Велике будівництво 
Матеріали по темі