Економіка

В Україні будуть запроваджувати єдиний електронний квиток на різні види транспорту

24 лютого 2021, 09:55

У 2021 році в Україні запроваджуватимуть єдиний цифровий квиток, який можна буде використовувати на різних видах транспорту.

Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація за інформацією міністра інфраструктури України Владислава Криклія з Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Інфраструктура».

«Серед цифрових рішень, над якими працюють і у 2021 році, покажуть себе та проявлять і дадуть результат. Те, що сподобається точно громадянам – це інтермодальні перевезення пасажирські, це єдиний цифровий квиток. І в той час, коли окремі міста дотепер змагаються, як краще зробити систему цифрового єдиного квитка в межах міста, ми вже говоримо про інтермодальні пасажирські перевезення, коли єдиний квиток можна буде використовувати на різних видах транспорту. Відповідний пілот було ще запущено наприкінці 2020 року. Цей рік – це рік масштабування, коли залізничні перевезення, автобусні перевезення, а також авіаперевезення і міський транспорт ми зможемо об’єднати в єдину систему», - повідомив Владислав Криклій.

Міністр також розповів, які переваги у сфері інфраструктури має Українська держава.

«Сьогодні будемо говорити не тільки про інвестиції в інфраструктуру, а й власне, які наші амбітні плани щодо інфраструктури, яке бачення держави, які ролі інфраструктури та на що очікують і бізнес-плани щодо інфраструктури, і бізнес, і громадяни. Прикро, що хтось тиждень тому займався висадкою марсоходів, а ми вимушені ще займатися тими проблемами, які десятиріччями залишалися. Україна вимушена була бути не попереду, а, на жаль, виключно спостерігала за досягненнями інших країни. Але в нас є принципові речі, які відрізняють від інших країн і дуже вигідно: географічне розташування, можливість використання транспортних коридорів і, звісно, цифрові наші досягнення, які ми можемо інтегрувати в загальну світову мапу», - сказав він.

Нагадаємо, у 2021 розпочнуть реалізацію проекту високошвидкісних залізничних перевезень. Швидкість руху потягів складатиме понад 250 км/год. Під високошвидкісний рух будуть модернізовані станції Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Білої Церкви.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото - ілюстративна

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: електронні квитки 
Матеріали по темі