Здоров‎’‎я

В Україні хворих на коронавірус лікуватимуть безкоштовно – МОЗ

2 квітня 2020, 11:46

Медичну допомогу пацієнтам, які мають інфекційне захворювання, надаватимуть безкоштовно. Національна служба здоров’я України передбачила спеціальний тариф для оплати роботи лікарень, де перебуватимуть хворі на COVID-19.

Про це під час брифінгу 1 квітня зазначив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко – повідомляє МОЗ.

Лікування гарантується Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Також з 1 квітня, система охорони здоров’я в Україні працює в іншому режимі.

Національна служба здоров'я України передбачила спеціальний тариф для оплати роботи закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

«МОЗ України буде контролювати, щоб пацієнти із коронавірусною хворобою, які потрапляють у лікарні, мали повне забезпечення лікарськими засобами, медичними виробами для симптоматичного лікування, а в разі потреби специфічного лікування – і відповідне забезпечення», - сказав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, у Вінниці медики розробили власний протокол лікування хворих на коронавірус. Це медикаментозне лікування ще до етапу застосування апаратів штучної вентиляції легенів. Пацієнтам даватимуть групу протималярійних препаратів, а також препарати, які застосовують при лікуванні СНІДу, оскільки в склад генома вірусу Covid-19 входить частина генома вірусу імуннодефіциту людини.

Вінниця.info

Теги: лікування МОЗ коронавірус 
Матеріали по темі