Суспільство

В Україні посилюють карантинні обмеження: заборона прогулянок в парках і відвідування дитячих майданчиків

1 квітня 2020, 17:24

Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня: заборона прогулянок в парках і громадських місцях, заборона відвідування громадських місць дітям до 16 років без супроводу дорослих, переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей.

Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

«Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції», - зазначено на сайті.

Під час карантину, який триватиме до 24 квітня на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

  • перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
  • переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

«Зазначимо, що деякі обмежувальні заходи вже введені в дію місцевою владою.

Всі інші нововведення будуть опрацьовані з урахуванням пропозицій Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової та профільних міністерств та відомств», - вказано в повідомленні.

Нагадаємо, що в Україні запровадили надзвичайну ситуацію і продовжили карантин до 24 квітня. У Вінниці посилили обмежувальні заходи - з 29 березня громадським транспортом можуть користуватися лише деякі громадяни. На в’їздах і виїздах з Вінницької ОТГ встановили КПП.

Вiнниця.info

Теги: карантин парк прогулянки 
Матеріали по темі