Події

​В Україні стався землетрус. Вінничани відчули поштовхи

23 вересня 2021, 10:44

Зранку, 23 вересня, жителі України у Тернопільській, Хмельницькій, Вінницький і Чернівецькій областях відчули підземні поштовхи.

«Німецький науково-дослідний центр геологічних наук (GFZ) повідомив, що епіцентр землетрусу магнітудою 4,3 бала за шкалою Ріхтера стався неподалік Чорткова (Тернопільська область), в районі р. Дністер», - повідомляє ТСН.

Відчули поштовхи і вінничани. «Вранці близько 06.15 години було відчутно ніби поштовх, як буває при явищі коли військовий літак долає надзвуковий бар’єр, але потім було коливання. Перильні огородження, які з металу – вібрували», - розповідає вінничанка Анна.

Головний центр спеціального контролю повідомляє, що землетрус зареєстровано 23 вересня о 06:17:57 годині за Київським часом. Джерело землетрусу знаходиться на території Тернопільської області в районі м. Чортків, на глибині 6 км.

«За класифікацією землетрус відноситься до помірних, відчувається людьми всередині приміщення. Предмети, які висять, сильно коливаються. Картини зрушуються з місця. Відчутні коливання подібні з коливаннями, утвореними падінням тяжких предметів усередині будівлі», - зазначено в повідомленні.


Довідка.

Метою діяльності Головного центру спеціального контролю:

  • виконання заходів Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України та інших державних цільових науково-технічних програм, у тому числі в інтересах національної безпеки та оборони;
  • виконання міжнародних зобов’язань України по контролю за дотриманням договорів про заборону ядерних випробувань;
  • контроль за сейсмічною, радіаційною обстановкою та геофізичними явищами, що реєструються засобами ГЦСК;
  • оперативне та достовірне забезпечення інформацією центральних органів державної влади, що здійснюють повноваження у сфері національної безпеки i оборони та інших зацікавлених міністерств та відомств.

Оновлено.

Жителі різних районів Вінниччини у коментарях пишуть, що теж відчули землетрус.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з мережі Інтернет

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: землетрус 
Матеріали по темі