Суспільство

В Україні запровадили надзвичайну ситуацію і продовжили карантин до 24 квітня

25 березня 2020, 14:05

На засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про запровадження в Україні надзвичайної ситуації до 24 квітня і продовження карантину до 24 квітня.

«Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію на всій території країни Україна на 30 днів, терміном до 24 квітня 2020 року. Тобто, надзвичайна ситуація і карантин діє до 24 квітня з можливістю його подальшого продовження згідно чинного законодавства. Або якщо ми справимось, і поборемо цю ситуацію скоріше, тоді будемо приймати рішення на засіданні Кабінету Міністрів», - сказав Денис Шмигаль.


Нагадаємо, що 21 березня у Вінницькій ОДА відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого прийняли рішення про посилення карантинного контролю в регіоні.

На в’їздах і виїздах міст та сіл Вінницької області встановили контрольно-пропускні пункти із залученням працівників поліції, Національної гвардії, ДСНС, фахівців медичних установ та, у разі потреби, громадських формувань. Їм надають право та можливості проводити санітарні огляди речей, багажу водіїв і пасажирів та транспортних засобів. Також передбачено дистанційне вимірювання температури у водіїв та пасажирів.

Станом на 10.00 25 березня 2020 року у Вінницькій області лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не зареєстровано.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: карантин надзвичайна ситуація 
Матеріали по темі