Місто

В выходные порядок в Виннице охраняют полтысячи милиционеров

9 травня 2010, 16:05

Під час святкування 65-тої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні громадський спокій у м. Вінниці забезпечують 520 міліціонерів, в тому числі військовослужбовців внутрішніх військ МВС.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Вінницькій області.

Для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху під час відзначення свята з 7 по 10 травня, створення населенню області належних умов для проведення святкувань, згідно розпоряджень МВС України особовий склад ГУ МВС області переведений на посилений варіант несення служби.

За словами заступника начальника Вінницького міського управління ГУ МВС України у Вінницькій області підполковника міліції Андрія Сінюшко, правоохоронцями розроблені детальні плани по забезпеченню охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, проведені відповідні розстановки сил і засобів у всіх трьох районах м. Вінниці.

Велика увага приділяється охороні правопорядку на вулиці Соборна, в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького та на території парку ім. Козицького, де розташований Меморіал Слави.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі