Події

В Виннице 33 школьника подышав неизвестным газом, поехали в больницу

2 березня 2010, 10:54

33 учні загальноосвітньої школи №9 міста Вінниці 1 березня близько 15 години потрапили на обстеження до обласної дитячої лікарні через отруєння невідомим газом.

Про це ВІННИЦЯ.info повідомили в прес – службі Головного управління МНС України у Вінницькій області.

За повідомленням, під час навчального процесу вони поскаржились на різке погіршення стану здоров’я. Як розповів директор навчального закладу Валентин Капуста, подія почала розгортатись в кінці третього уроку. Тоді учитель та школярі 9 класу звернули увагу на появу незрозумілого запаху у кабінеті, підтвердили це і їх молодші «колеги» - учні 6-го класу, які зайшли у цей клас на наступний урок. Оскільки запах ставав все більш відчутним, урок не розпочинали й викликали оперативні служби міста, зокрема пожежників - рятувальників, лікарів та фахівців санітарно-епідеміологічної служби.

Згодом школярі почали скаржитися на погіршення самопочуття, а дехто на нудоту та головний біль. Нині у навчальному закладі навчання тимчасово припинено, фахівцями проводяться необхідні заходи по встановленню причин виникнення даної ситуації. Декілька постраждалих знаходяться у відділені інтенсивної терапії, решта проходять подальші медикаментозні обстеження. Стан здоров’я школярів фахівці оцінюють, як задовільний.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі