Влада

В Виннице главнокомандующий Вооруженных Сил Украины Свида проверял, как летают военные летчики

9 березня 2010, 17:50

На Вінниччині начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Іван Свида високо оцінив дії чергових сил з протиповітряної оборони під час тренування щодо дій по повітряних контрольних цілях

Про це говориться у повідомленні прес-служби міністерства оборони України.

Сьогодні, 9 березня, в рамках триденної робочої поїздки до Вінницького гарнізону начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України І. Свида ознайомився з організаційною структурою, призначенням, основними завданнями та розташуванням командного центру Повітряних Сил ЗС України.

На командному центрі Повітряних Сил ЗС України він спостерігав за проведенням тренування з черговими силами з протиповітряної оборони щодо дій по повітряних контрольних цілях.

Тренування, керівництво яким здійснював командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Іван Руснак, проходило з реальним підняттям у повітря екіпажів винищувальної, штурмової та військово-транспортної авіації.

Захід здійснювався у суворій відповідності до чинного законодавства з антитерористичної діяльності, в режимі постійного нарощування повітряної обстановки, коли вихідні завдання ускладнювалися різними ввідними.

За задумом тренування, на перехоплення умовних порушників повітряного простору, роль яких виконували літаки транспортної та штурмової авіації Повітряних Сил ЗС України, в небо піднялися екіпажі чергових сил протиповітряної оборони. При цьому один з літаків-порушників був захоплений терористами, а пілот другого відхилився від заданого курсу з невідомих причин.

Зокрема, з порушником повітряного простору, роль якого умовно виконував військово-транспортний літак Ан-26 з авіаційної бригади, дислокованої на Київщині, “працював” винищувач Су-27 з бригади тактичної авіації, дислокованої на Житомирщині. У той же час, дії щодо умовного порушника – штурмовика Су-25 з авіабригади, дислокованої на Миколаївщині, відпрацьовував літак Су-27, що піднявся у повітря з аеродрому бригади тактичної авіації на Полтавщині.

Крім того, в рамках виконання завдань з протиповітряної оборони під час тренування дії по контрольних цілях відпрацьовували паралельно підрозділи радіотехнічних та зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗС України.

Наприкінці тренування чергові сили з протиповітряної оборони отримали нагоду продемонструвати власний рівень бойової виучки, відпрацювавши дії за додатковою ввідною, відповідно до якої на Харківщині літак Л-39 з курсантом за штурвалом втратив орієнтування.

По завершенню тренування І. Свида відзначив злагодженість дій та навченість екіпажів і розрахунків. Обидва літаки-порушники були умовно збиті, таким чином, умовна загроза була повністю нейтралізована.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі