Події

В Виннице из-за наплевательского отношения родителей чуть не погибла 9-летняя девочка

26 лютого 2010, 11:35

Прокуратура Ленінського району м. Вінниці порушила кримінальну справу за ст. 166 КК України відносно батьків 9-річної дівчинки за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.

Про це ВІННИЦЯ.info повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області.

За повідомленням, дівчинка потрапила в реанімаційне відділення дитячої клінічної лікарні з діагнозом - гостре отруєння чадним газом. Життя дитини було врятоване завдячуючи вчасному втручанню сусідів, що забили тривогу, помітивши, як з квартири, де проживала сім’я, просочується дим. В помешканні, де панував бруд та безлад, скоріше за все від цигарки, почали тліти речі. П’яна матір на те не зважала та, сама перебуваючи в безпорадному стані, долею дочки не переймалася.

На місце надзвичайної події викликали швидку, пожежних та міліцію. Пожежу ліквідували, а дитину, яка встигла надихатися чадним газом, доправили в реанімаційне відділення лікарні звідки її невдовзі викрав 58-річний батько, який працює викладачем в одному з вінницьких вищих навчальних закладів. Лікарі з допомогою міліції повернули дівчинку, яка перебувала у важкому стані, в лікувальний заклад, де їй була надана невідкладна допомога. Тепер дитина почувається нормально та знаходиться у дитячому притулку «Добро».

Вирішується питання про позбавлення подружжя батьківських прав на дочку.

За інформацією Сектора кримінальної міліції у справах дітей Ленінського районного відділу міліції, сім’я дівчинки перебувала на обліку як неблагополучна, батьки зловживали спиртним, часто залишали дитину, яка має вади розвитку, без догляду, не переймалися її лікуванням. Профілактичні бесіди з батьками працівників міліції та неодноразові попередження не принесли жодних результатів.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі