Суспільство

В Виннице качество жизни людей с ограниченными физическими возможностями улучшится

1 квітня 2010, 10:17

У Вінниці стартував новий проект громадської організації «Паросток» за підтримки фонду «Відродження», який спрямований на покращення якості життя людей з важкими порушеннями опорно-рухового апарату та вадами слуху і мовлення.

Про повідомляє управління у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Ідея проекту полягає у наданні різнопланової фахової допомоги в домашніх умовах. Масажисти, дефектолог, психолог, перукар та соціальні працівники будуть працювати з людьми з обмеженими фізичними можливостями безпосередньо у їх помешканнях.

Керівник проекту Ірина Саранча повідомила, що фахівці працюватимуть не лише із дітьми з важкими вадами розвитку, а й з їхніми батьками, адже дуже важливо, щоб саме вони захотіли змінити життя своїх родин та активніше долучатись до усіх заходів, які проводяться для них. «Ми хочемо допомогти не тільки тим людям, яких ми знаємо, а й усім, хто цього потребує. Ми хочемо показати якомога більшій кількості людей, що вони можуть повноцінно жити і бути щасливими. Інвалідність це просто інша форма життя, яка не позбавляє людину отримувати задоволення від того, що вона живе на цьому світі. І на це мають право усі діти, які народжуються із вадами», - сказала І.Саранча.

У свою чергу психолог проекту Лариса Полулях вважає, що долати психологічний бар'єр мають в першу чергу рідні інвалідів, бо саме вони гальмують соціальну адаптацію своїх дітей.

Проект триватиме у Вінниці протягом шести місяців. За цей час усі спеціалісти впевнені, що вони побачать гарний результат свої роботи, адже усі діти та молоді люди матимуть можливість з допомогою фахівців активно попрацювати над собою для покращення свого стану здоров'я.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі