Влада

В Виннице командование Воздушных сил провело штабные учения

15 березня 2010, 13:42

У Вінниці, у Командуванні Повітряних Сил ЗС України, в рамках підготовки до масштабного командно-штабного навчання “Взаємодія – 2010”, завершився перший етап спільного штабного тренування щодо вироблення замислу застосування Повітряних Сил в операції оперативного угруповання військ.

Як говориться у повідомленні Міністерства оборони України керівництво навчанням здійснював тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Андрій Куришко.

Окрім Командування Повітряних Сил до тренування залучалися Командний центр Повітряних Сил, центри, управління пошуково-рятувального забезпечення польотів авіації, аеронавігаційного забезпечення авіації, оперативно-тактичних досліджень та інші підрозділи.

Мета тренування полягала в удосконаленні теоретичних знань і практичних навичок як генералів, так і офіцерів під час виконання цілого комплексу завдань з оперативно-тактичних розрахунків.

«Були змодельовані кілька варіантів застосування Повітряних Сил відповідно до даних оперативної обстановки, виконано низку інших важливих завдань. Зокрема, підвищену увагу було приділено логістичному забезпеченню військ», – розповів начальник штабу керівництва спільним штабним тренуванням полковник Віктор Гамора.

Він також зазначив, що тренування покращило злагодженість роботи у центрах, групах та напрямках на пунктах управління Повітряних Сил та за результатами тренування проведено детальний аналіз й досліджено ефективність роботи відповідних функціональних центрів та груп.

«Під час першого етапу детально проаналізовано визначені завдання та вихідну обстановку, вироблені ґрунтовні пропозиції. Все це сприятиме ефективному виробленню замислу під час другого етапу тренування», – зазначив полковник В. Гамора.

За його словами, «дане тренування – це ще один крок до якісного проведення масштабного навчання військ “Взаємодія – 2010”, що відбудеться восени».

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі