Суспільство

В Виннице отметили День рождения Тараса Шевченко

9 березня 2010, 17:09

У Вінниці 9 березня відбувся урочистий мітинг, присвячений 196-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Мітинг проходив на площі Театральній за участі політичних партій і громадських організацій, студентської і шкільної молоді.

На початку мітингу хорунжий «Вінницький козацький полк ім. Івана Богуна» Анатолій Токаренко зачитав звернення до влади міста та області на підтримку ініціативи встановлення у м. Вінниця на Театральній площі пам’ятника Т.Шевченку.

Під час заходу відбулись виступи українських бандуристів, співаків, хорових колективів, декламування віршів на шевченківську тематику.

Учасники мітингу змогли також побачити святкування звичаєвого свята «Новолітті» - зустрічі весни.

«Урочистий мітинг має на меті пропагувати серед громадян Вінниччини, української молоді національні цінності, історичні традиції і звичаї українського народу, поширювати інформацію про великого національного поета і громадського діяча Т.Шевченка – духовного пророка України, поінформувати громадськість області про проблеми з належним вшануванням пам’яті Кобзарю і відзначенням дат, пов’язаних з його життям і діяльністю», - розповів представник полку.

Крім того, також сьогодні за участі керівництва області та міста відбулось урочисте покладання квітів біля пам’ятника Шевченку (по вул. Червоноармійська, біля школи №30).

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі