Суспільство

В Виннице Посол ЮАР «разрекламировал» свою страну студентам торгово-экономического

15 березня 2010, 12:07

Надзвичайний та Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андріс Фентер прийняв участь у міжнародній науково-практичній конференції у Вінницькому торгівельно-економічному інституті, під час якої розповів студентам про свою країну.

Як передає ВІННИЦЯ.info, під час конференції приводились паралелі між законодавством України та Південної Африки.

За словами Посла, інноваційним в їхньому законодавстві є те, що один з новообраних міністрів повинен контролювати виконання обов’язків інших міністрів та звітувати про це президенту країни. Існують національна, провінційна та муніципальна гілки влади, згідно яких діє законодавство.

Надзвичайний та Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні повідомив, що минулі роки для Південної Африки були такими ж важкими як і для інших країн світу. Тим не менш, разом із подоланням кризи відбувалось і просування вперед. Наприклад ВВП на душу населення збільшилось до 5000 доларів США в рік. Крім того, країна активно готується до проведення Чемпіонату Світу з футболу, тим самим будуючи нові великі стадіони, готелі світових стандартів.

Щоб краще пояснити купівельну спроможність громадян Південної Африки Посол навів приклад – середній африканець може дозволити на свою зарплатню стільки ж біг-маків, як і середній американець. Він також зазначив, що мовне питання є досить болючим для країни, адже в Південній Африці 11 офіційних мов.

Під час конференції Андріс Фентер розповів, що в промисловості основний акцент зроблений на автомобілебудування, туризм, гірничодобувну, хімічну промисловість та сільське господарство. В ПАР діють 7 великих морських портів, що обслуговують більше 180 млн. тонн вантажів, 700 тис. км асфальтованих доріг, 4 аеропорти, що обслуговують близько 150 рейсів з Європи що тижня.

За словами Посла, Південна Африка тісно співпрацює з США, Великобританією, Китаєм та країнами ЄС. До речі у США та Великобританію вони поставляють автомобілі марки BMW та Mercеdes власного виробництва, .

У свою чергу студенти запропонували шляхи економічного, екологічно та культурного удосконалення країни, а директор ВТЕІ КНТЕУ Валентин Сусіденко запропонував всім присутнім наступну конференцію провести в ПАР.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі