Суспільство

В Виннице прошла Всеукраинская интернет-олимпиада по информатике среди школьников

17 лютого 2010, 21:29

 У Вінниці на базі Центру підтримки та проведення олімпіад школярів з використанням можливостей INTERNET, створеного у фізико-математичній гімназії № 17, пройшов останній четвертий тур Всеукраїнської інтернет-олімпіади з інформатики NetOI-2009, яка розпочалась ще в жовтні 2009 року.

Про це ВІННИЦЯ.ІНФО повідомили в управлінні освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Переможцями в олімпіаді серед учнів 11 класів став Віталій Дем'янюк, УФМЛ м. Київ; учнів 10 класів - Андрій Кашин, УФМЛ м. Київ; учнів 9-8 класів - Сергій Нагін, ЛІТ м. Олександрія Кіровоградська область.

В управлінні зазначили, що за перемогу у 4-му турі мали змогу посперечатися юнаки та дівчата, котрі у трьох попередніх заочних турах набрали понад 200 балів. Всього для участі в змаганні зареєструвалося близько 1110 осіб, з яких понад 850 – це школярі 8-11 класів, серед яких і проводилось визначення переможців. Студенти перевіряли свої знання у відкритому конкурсі.

Особливістю цієї олімпіади було те, що перевірку розв’язків завдань здійснювала автоматизована система, й учасник одразу міг побачити, наскільки правильно він виконав завдання. Таким чином, виключалась апеляція.

Проведення 4-го туру, який тривав 5 годин, у м. Вінниці контролювали Олексій Азаров (голова журі, доктор технічних наук, професор, директор Інституту комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету м. Вінниці), Юрій Пасіхов (вчитель фізики та інформатики фізико-математичної гімназії № 17 м. Вінниці), Ілля Порубльов (старший викладач кафедри математичного та програмного забезпечення автоматизованих систем Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького), Анатолій Присяжнюк (вчитель інформатики спеціалізованої школи № 17 м. Бердичів Житомирської обл.); решта членів журі, яких визначило Міністерство освіти і науки України, знаходились в точках проведення олімпіади по всій Україні.

«У кожному регіоні є координатори, які гарантують самостійність роботи. Адже заочні тури, що тривали два тижні, не обмежували учасників. Вони могли використовувати допомогу педагогів. Оскільки олімпіада повинна мати не тільки характер визначення переможців, а перш за все - навчальний», - зазначив Юрій Пасіхов.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі