Місто

В Виннице ряд водителей трамваев и троллейбусов пришли «на разведку» к мэрии за повышением зарплаты

26 березня 2010, 10:59

У Вінниці ряд водіїв трамваїв та тролейбусів вимагають підвищити їм зарплатню.

25 березня близько 30 водіїв трамваїв та тролейбусів біля приміщення мерії Вінниці вимагали зустрічі з мером Володимиром Гройсманом.

Співробітники Вінницького ТТУ висловили невдоволення зниженням без відома колективу коефіцієнту, за яким нараховується заробітна плата, а також вимагають, щоб був змінений колективний договір.

«Було порушено робочий час водія – при нормі 21 день ми працювали 24. Ми вимагаємо, щоб виконувалось законодавство», - сказав голова цехового комітету відділу експлуатації тролейбуса Олексій Баланюк.

Співробітники ТТУ зазначили, що хотіли б вирішити проблему мирним шляхом, проте якщо почутими владою не будуть, вони не виключають проведення страйків.

В той же день із активістами зустрівся мер Вінниці, після чого зазначив, що не чув про те, що б мова йшла про страйк. «Сьогодні підприємство в тяжких умовах, але працює. Чому важке? Тому що нам не компенсують пільговий проїзд із державного бюджету й ряд інших питань, які повинні вирішуватись на рівні держави. Проте, навіть у важкий рік нам вдалось втримати ситуацію під контролем - заборгованості по заробітній платі немає, а по тарифних сітках, за коефіцієнтами, сьогодні розібрались. Я не бачу підстав для проведення страйків», - прокоментував зустріч з протестуючими В.Гройсман.

Мер Вінниці також зазначив, що за словами людини, яка про це говорила, сьогодні водій першого класу одержує 2400 грн. за вирахуванням податку з прибутку громадян. «Я з повагою ставлюсь до праці й водіїв тролейбусів чи трамваю, і цеховиків, які працюють у цехах, і всіх технічних службах - вони дійсно працюють, важко працюють. І на сьогоднішній день, я вважаю, що їхня праця оплачується. Звичайно, я б хотів, що б ця праця оплачувалася набагато більше, але це не від нас залежить», - сказав В.Гройсман.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі