Місто

В Виннице утверждены новые виды общественно-полезных работ для админнаказаний

18 лютого 2010, 14:33

Виконавчий комітет Вінницької міської ради затвердив новий перелік суспільно-корисних робіт, які застосовуються в якості покарання порушників правил дорожнього руху та адміністративного порядку.

Про це ВІННИЦЯ.ІНФО повідомило Управління у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міськради.

«Відповідно до рішення виконкому міської ради від 11 лютого 2010 року, визначено види суспільно корисних робіт. Зокрема, прибирання прибудинкових територій, доріг, вулиць, скверів. Виконання малярних робіт на об’єктах благоустрою та житлового фонду, очищення їх від несанкціонованої реклами, оголошень, бруду», - йдеться у повідомленні.

У Вінниці таке трудове покарання порушники відбувають на тринадцяти підприємствах. Серед них  КУП «ЕкоВін» (прибирання смітників і вивезення побутових відходів), МКП «Вінницязеленбуд» (озеленення територій), КП «Вінницьке міське підприємство по ремонту і утриманню автомобільних шляхів та споруд на них», КП «Вінницька спеціалізована ритуальна служба» та ЖЕКи міста.

Працюють засуджені у вільний від роботи чи навчання час. До відбутого строку громадських робіт зараховується лише ті години, протягом яких порушник безпосередньо виконував суспільно корисну роботу. Контролює увесь процес кримінально-виконавча інспекція.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі