Політика

В винницком консульстве Польши новый генеральный консул – Кшиштоф Свидерек

1 березня 2010, 15:59

Генеральним консулом Республіки Польщі у Вінниці призначено Кшиштофа Свідерека

Як передає ВІННИЦЯ.info, офіційне представлення нового консула відбулось за участі заступника міністра МЗС Польщі Анджея Кремера, надзвичайного та повноважного Посла Республіки Польща в Україні Яцека Ключковські, заступника міністра МЗС України Валерія Чалого, та інших високопосадовців.

«Відкриття Генерального консульства у Вінниці є продовженням нашого курсу на європейську інтеграцію, який, я певен, не зміниться», - сказав В. Чалий.

Він також назвав стосунки України і Польщі стратегічними. «Для нас дуже важливо забезпечити вільне пересування людей, доступ українців до ЄС. Для нас важлива підтримка Польщі на шляху підписання, так званої, дорожньої карти безвізового режиму і транскордонне співробітництво. Тому сьогоднішня подія є знаковою», - зазначив В. Чалий.

Під час урочистостей також відбулось покладання квітів до меморіальної дошки першому керівнику незалежної Польщі Юзефу Пілсудському, котрий на початку минулого століття перебував у Вінниці.

Довідка.

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці - п'яте в Україні. Розташовується по вул. Соборна, 24, на шостому поверсі торговельного комплексу "Магіцентр". Видача віз і паспортів проводиться щодня з 12.00 до 15.30, окрім вихідних і святкових днів України і Польщі. Прийом документів від громадян для оформлення шенгенських віз - щодня з 8.30 до 15.30. Тел.: (0432) 50 74 13, факс: (0432) 50 74 14, телефон для інформації відносно "карти поляка".

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі