Політика

В Винницкой городской организации Партии регионов смена власти

12 лютого 2010, 17:42

За рішенням Ради Вінницької обласної організації Партії регіонів достроково припинено повноваження керівника Вінницької міської організації партії Олександра Кравця та його заступників.

Про це ВІННИЦЯ.ІНФО повідомив член Ради облорганізації ПР, депутат Вінницької обласної ради Дмитро Лашин.

За його словами, 11 лютого згідно з діючим статутом Партії Регіонів, пункт 5.4.5, обласна політрада партії прийняла рішення тимчасово припинити повноваження керівника міської організації та його заступників.

«Керівництво міської партійної організації упродовж останніх 5 років ніяким чином не звітує про свою діяльність, чим порушило партійний статут», - зазначив Д.Лашин.

Він зазначив, що для здійснення тимчасового координування діяльності міської організації Партії регіонів політрада обласної організації створила організаційний комітет, який всупереч прийнятому рішенню політради не зміг потрапити у приміщення міської організації ПР.

«У зв’язку із цим керівництвом обласної організації партії була видано наказ про примусовий доступ у приміщення міської партійної організації, де члени оргкомітету здійснили виїмку партійної документації для проведення її ревізії», - сказав Д.Лашин.

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі