Події

В Винницкой области 7 тонн курятины неизвестного происхождения отправлены «в топку»

1 березня 2010, 12:04

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія направила на утилізацію на Тульчинський ветеринарно-санітарний завод майже 7 тонн курятини невідомого походження.

Про це ВІННИЦЯ.info повідомили в головному управлінні з питань внутрішньої політики у справах засобів масової інформації та зв`язків з громадськістю вінницької ОДА.

За повідомленням, виявлена продукція птахівництва, а саме, м’ясо курей 1-ої категорії патране морожене, загальною вагою 6807,53 кг, не мала відповідного маркування, яке б містило відомості про походження, дату виробництва продукту. На підставі досліджень лабораторії ветеринарної медицини м’ясо курей зазначеної партії не відповідає мікробіологічним показникам.

Під час засідання, заслухавши та обговоривши інформацію головного державного інспектора ветеринарної медицини Вінницької області Григорія Сидорука та керуючись відповідними нормативно-правовими актами України, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія прийняла рішення визнати дану продукцію небезпечною, вилучити з обігу та утилізувати.

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі