Суспільство

В Винницкой области ГАИ собирается задерживать машины без полиса автогражданки

19 лютого 2010, 09:36

Державтоінспекція у Вінницькій області збирається затримувати транспортні засоби на арешт майданчик у разі відсутності у водіїв полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.

Як передає ВІННИЦЯ.ІНФО, про це повідомляє прес-центр Управління ДАІ Вінницької області.

«Державтоінспекція попереджує усіх власників транспортних засобів та наполегливо радить отримати поліси обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності водія в найближчий час. У разі його відсутності співробітники ДАІ, діючи в межах законодавства, затримуватимуть транспортні засоби на арештмайданчику до усунення недоліків їх власниками», - йдеться у повідомленні

Прес-центр ДАІ зазначає, що проведений останній моніторинг дорожньо-транспортних пригод показав, що у більшості учасників ДТП відсутні поліси обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності водія.

«Крім того, з початку цього року інспекторами ДАІ Вінниччини складено понад двісті протоколів на водіїв, які не мали поліса, або строки дії його закінчилися. Згідно ч.1 ст.126 КУпАП, за відсутність поліса передбачена відповідальність у вигляді стягнення штрафу у розмірі від 425 до 850 гривень», - повідомляє прес-центр ДАІ.

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі