Події

В Винницкой области ликвидирован еще один канал утечки спирта

17 березня 2010, 19:11

На Вінниччині співробітники міліції вилучили маже 4 тонни спирту, який незаконно вивозили зі спиртзаводу для подальшого нелегального розповсюдження.

Про це повідомила старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю ГУМВС у Вінницькій області Анна Олійник.

За її словами, 16 березня працівники Управління по боротьбі з економічними злочинами спільно з працівниками УДАІ в селі Лука Барська затримали автомобіль «Форд-транзит», який за оперативною інформацією, мав перевозити спирт.

Перевірка підтвердила підозри правоохоронців – 42-річний водій, працівник спиртзаводу спільно з приватним підприємцем, місцевим жителем, перевозили 10 пластикових ємностей по 200 літрів кожна, заповнених рідиною з характерним запахом спирту.

В подальшому у м. Бар міліція вилучила у гаражі підприємця ще 3990 літрів спирту, які знаходилися у восьми 200-літрових та дванадцяти  30-літрових каністрах.

За попередньо встановленою інформацією, горюча речовина без необхідних дозвільних документів перевозилась зі спиртосховища спиртового заводу до міста Бар. Тут у гаражі спирт розливали у менші ємності з метою подальшого збуту.

Зразки речовини направлені на експертизу в НДЕКЦ ГУМВС. У діях підпільних постачальників алкогольної сировини на ринок підакцизних товарів вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.204 Кримінального кодексу України (Незаконне зберігання та транспортування підакцизних товарів з метою збуту).

 

ВИННИЦА.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі