Події

В Винницкой области мужчина в погребе нашел убитой свою 30-летнюю супругу

17 лютого 2010, 12:06

У смт.Стрижавка, Вінницької області чоловік у погребі, прикидану мішками, знайшов вбитою свою 30-річну жінку.

Про це ВІННИЦЯ.ІНФО повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУМВС України у Вінницькій області.

За повідомленням, 10 лютого в приватному домоволодінні у смт. Стрижавка було виявлено труп 30-річної власниці помешкання з ознаками насильницької смерті – розбитим переніссям та слідами асфіксії на шиї. За висновками судово-медичної експертизи, смерть жінки наступила внаслідок черепно-мозкової травми.

Під час розслідування в коло підозрюваних, які перевірялися на причетність до вбивства потрапили декілька осіб, які спілкувалися з загиблою, в тому числі і її чоловік , адже останнім часом він проживав у батьків та справа йшла до розлучення.

Проведене розслідування підтвердило його алібі та відкинуло усі підозри, а питання виникли до знайомого загиблої, який раніше товаришував з подружжям та іноді заходив в гості.

За словами заступника начальник Вінницького районного відділу міліції Олександра Щербаня, чоловік спочатку стверджував, що ввечері та вночі був вдома. Це ж саме підтвердила його дружина, яка вранці бачила його сплячим в сараї . Чоловік пояснив, що прийшов п’яний і не хотів заходити до хати. Але, як з’ясувало попереднє розслідування він заходив до загиблої ввечері.

Після застілля між гостем та жінкою виникла сварка. Начебто, через те, що вона відмовилась позичити гроші. Колишній друг вхопив її за горло та придушив. Жінка впала на підлогу, втратила свідомість. Злякавшись, він виніс постраждалу на подвір’я та вкинув до погребу. Падаючи вниз, жінка отримала смертельну травму голови, вдарившись об кам’яні сходи. Наостанок вбивця кинув на свою жертву напівпорожній мішок з вапном та пішов додому.

Даючи покази міліції, він недовго настоював на невинуватості, а потім розкаявся та зізнався у всьому, що вчинив. Запевняв, що не хотів позбавляти жінку життя.

За фактом навмисного вбивства порушено кримінальну справу. Підозрюваного затримано. Раніше він був засуджений умовно за зберігання наркотиків. Тепер йому загрожує до 15 років тюремного ув’язнення.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі