Події

В Винницкой области мужик унес 9-метровые рельсы с железнодорожного полотна

5 березня 2010, 11:28

Підрозділи воєнізованої охорони Південно-Західної залізниці 4 березня 2010 року о 17 годині в ході проведення оперативно-профілактичної роботи спільно з лінійною міліцією станції Жмеринка затримали чоловіка, який викрав рейки довжиною 9 метрів та намагався здати їх на металобрухт.

Про це сказано у повідомленні прес-служби Південно-Західної залізниці.

За повідомленням, чоловік був затриманий на приймальному пункті металобрухту, він на 1126 км перегону ст. Жмеринка-ст. Ярошенка із станка ПКЗ викрав рейки типу Р-65 загальною довжиною 9 метрів. Затриманий виявився не працюючим мешканцем міста Жмеринка.

Також 4 березня цього року об 11 годині спеціалізованою групою ЛВВС та СПК на ст. Шепетівка при проведені оперативно-пошукових заходів на дільниці 213 км-216 км. на дільниці ст.Івачків-зуп.пл.Самілєтка-ст.Здолбунів затримано мешканця Хмельниччини, який 3 березня 2010 року на 215 км перегону ст. Івачків –ст. Здолбунів викрав шляхом демонтажу, деталі верхньої будови колії: підкладка типу «КБ-65» - 1 шт., болт клемний типу «КБ-65» - 90 шт. та болт закладний типу «КБ-65» - 11 шт.

Затриманих з викраденим майном доставлено до лінійних відділків міліції для оформлення відповідних документів.

Південно-Західна залізниця також звертається до громадян з проханням не зазіхати на залізничне майно, у тому числі й інфраструктуру. Адже викрадення елементів кріплення може призвести до розкріплення колії, розширення рейок і , як наслідок - схід рухомого складу.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі