Події

В Винницкой области почтальонша 2 месяца присваивала чужие пенсии

16 лютого 2010, 13:28

У Вінницькій області співробітниця пошти підозрюється у незаконному заволодінні пенсій 8 громадян за останніх два місяці.

Про це ВІННИЦЯ.ІНФО повідомив відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Вінницькій області.

За повідомленням, в одному з сіл Піщанського району в розмові з дільничним інспектором міліції пенсіонерка поскаржилася, що вже два місяці поспіль не отримує пенсію.

Коли місцевий шериф поцікавився ще у декількох літніх людей, чи принесли їм гроші, то з’ясувалося що вісім чоловік залишилися без пенсії за грудень та січень місяць. Загалом це 6327 грн.

Як повідомив заступник начальника Піщанського районного відділку міліції Василь Мазур, коли міліція взялася за перевірку, то з’ясувалося, що гроші на пошту надійшли вчасно, більше того, у відомостях отримання пенсії значилося, що всі люди отримали гроші. Про це свідчили підписи селян.

Тоді виникли запитання до поштарки, яка розносила пенсію по домівках літніх людей. 41-річна жінка спочатку виправдовувалася, що змушена була підробити звітні документи, бо гроші загубила. А віддати таку велику суму не було змоги. Але згодом зізналася, що кошти привласнила.

У діях зловмисниці вбачаються ознаки злочинів, передбачених ст.191 КК України (привласнення коштів, шляхом зловживання службовим становищем) та ст.366 КК України (службове підроблення).

Триває розслідування.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі