Події

В Винницкой области ранее судимый из-за денег молотком убил пенсионера

20 лютого 2010, 20:30

У Вінницькій області міліція затримала раніше судимого 32-річного мешканця смт. Погребище, який через гроші молотком вбив 83-річного пенсіонера.

Про це сказано у повідомленні відділу зв’язків з громадськістю ГУМВС України у Вінницькій області.

За повідомленням, одинокого пенсіонера знайшли мертвим сусіди, які не бачили його протягом трьох днів. Зазирнувши у вікно будинку, де мешкав загиблий, вони побачили на підлозі нерухоме тіло дідуся в калюжі крові. Вбитий пролежав там три дні.

За висновками судово-медичної експертизи, смерть наступила внаслідок відкритої черепно-мозкової травми. Вбивця наніс своїй жертві близько 10 ударів молотком по голові…

Як повідомив начальник Погребищенського районного відділу міліції Василь Франко, на підозрюваного у вбивстві вийшли, провівши подвірний обхід. Опитували в, першу чергу, сусідів, тих, хто найтісніше спілкувався з загиблим. Підозри впали на чоловіка, який проживав неподалік пенсіонера. В будинку співмешканки він з’явився три місяці тому. 32-річний приїжджий провів в місцях позбавлення волі близько 10 років за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті потерпілого та крадіжку. Після звільнення з колонії він познайомся з жінкою, до якої невдовзі переїхав. Ніде не працював, а тут раптом повідомив, що їде в Київ на заробітки.

За попередніми даними розслідування, чоловік зайшов по-сусідськи переговорити до дідуся, та скориставшись тим, що господар на декілька хвилин вийшов в іншу кімнату, вкрав з шафи 6300 гривень. Гроші став щедро витрачати – купив мобільний телефон, DVD-програвач, пригощав дівчат в кафе. А через чотири дні вирішив перевірити, чи є у дідуся підозри щодо нього. Тож прийшов в гості, а згодом між ним та господарем, який висловив йому свої претензії, виникла сварка, що закінчилася трагічно.

Підозрюваний зізнався у скоєному, під час відтворення злочину показав, куди викинув знаряддя злочину.

За фактом навмисного вбивства порушено кримінальну справу. Підозрюваний під арештом.

Триває розслідування.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі