Суспільство

В Винницкой области уже зарегистрировано более 5,5 тысяч претендентов для прохождения тестирования в 2010

16 лютого 2010, 10:09

 У Вінницькій області станом на середину лютого зареєстровано понад 5,5 тисяч осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання-2010.

Як передає ВІННИЦЯ.ИНФО, про це під час прес-конференції повідомив начальник управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк.

«На сьогоднішній день у нас зареєструвалось більше ніж 5,5 тисяч учасників – це більше, ніж на цей період минулого року. Приблизно у нас ЗНО складають від 16,5 до 18,5 тисяч абітурієнтів. Таким чином на даному етапі зареєструвалось трохи більше четвертої частини», - повідомив І.Івасюк.

За його словами, ЗНО в цьому році розпочнеться з 2 червня, як вступна кампанія у вищий навчальний заклад та триватиме до 23 червня, а результати ЗНО будуть підведені до 14 липня.

«З 15 по 31 липня кожен випускник має можливість подати документи до вищих навчальних закладів (документи про ЗНО про атестат і решта документів, що передбачені законодавством) для того, щоб взяти участь у конкурсі», - розповів І.Івасюк.

Він також зазначив, що навчання у цьому році буде закінчуватись раніше ніж звичайно. «27 травня навчання в 1-11 класах закінчується і з 27-28 травня пройдуть останні дзвоники у всіх навчальних закладах області та держави», - розповів І.Івасюк.

Він підкреслив, що державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводитиметься з трьох предметів з 11 по 18 травня у вигляді шкільних підсумкових контрольних робіт: з української мови у формі переказу, що є обов'язковим для всіх без винятку учнів, математики або історії України (залежно від профілю навчання), а також з профільного предмету чи предмету на вибір учня.

«При вступі до вищих навчальних закладів середні бали шкільних атестатів будуть додаватися до результатів незалежного зовнішнього оцінювання», - сказав начальник управління освіти і науки Вінницької ОДА.

За його словами, у випускних 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься у звичній формі з 1 по 18 червня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

«Зважаючи на те, що 30 травня відбудуться вибори до місцевих рад, рекомендуємо провести урочистості з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту 28-29 травня», - додав І. Івасюк

На його думку вступна кампанія в цьому році буде значно більш регламентована щодо процедури проходження, що дасть можливість уникнути багато проблем, які виникали у попередній кампаній.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі