Суспільство

В Винницу съехались пенсионеры-милиционеры

26 березня 2010, 19:37

Сьогодні в Головному управлінні внутрішніх справ МВС Вінницької області відбулася виїзна сесія Ради Асоціації ветеранів органів внутрішніх справ, на Вінниччину з’їхалися пенсіонери ОВС зі всієї України.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю головного управління МВС України у Вінницькій області

Голова ради Асоціації ветеранів МВС України Володимир Корнійчук розповів, що на сьогоднішній день Асоціація ветеранів МВС та організації територіальних органів внутрішніх справ об’єднують майже 200 тисяч пенсіонерів та ветеранів. «Головною метою асоціації є допомога колишнім міліціонерам у вирішенні соціальних питань, а також виховування молодих працівників органів внутрішніх справ та передавання їм професійного досвіду», - сказав він.

Під час зустрічі, ветеранам була організована екскурсія в музей історії міліції Вінниччини.

Також ветерани відвідали сучасний тир, який розташований на території нещодавно відновленого спорткомплексу ГУМВС, де створені усі умови для проведення на належному рівні всеукраїнських змагань.

Довідка.

Організацію, яка мала об’єднати пенсіонерів усіх регіонів України, було створено 7 жовтня 2003 року. За розпорядженням керівництва МВС введено посади радників начальників ГУ-УМВС по роботі з ветеранами, посаду радника міністра (помічника міністра) по роботі з ветеранами та громадськими організаціями, які у переважній більшості очолили голови ветеранських організацій ГУ-УМВС, що дало змогу покращити роботу ветеранських організацій.

У практику роботи Асоціації міцно увійшла традиція - спільно з кадровими апаратами МВС та обласних підрозділів залучати ветеранів до участі у святкуванні державних свят, вітати ювілярів із днем народження, провідувати хворих, надавати допомогу у вирішенні побутових питань.

Для відзначення ветеранів, які беруть активну участь у ветеранському русі, Президією Ради Асоціації було розроблено Почесний знак Асоціації ветеранів МВС України, Почесну грамоту та медаль «За звитягу».

За ініціативою ветеранів в усіх областях були відновлені та створенні музеї історії міліції, а також і в офіційному визнанні 10 листопада Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. Обласні та районні ветеранські організації органів внутрішніх справ взяли собі за обов’язок допомагати рідним та близьким померлих ветеранів у їх похороні.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі