Економіка

В які підприємства Вінниччини інвестори вклали майже 1,5 мільярдів гривень

10 грудня 2015, 17:21

 В 2015 в промисловості регіону реалізовано 12 інвестиційних проектів на суму більше 1,45 млрд. гривень, що дозволить створити додатково близько 1500 нових робочих місць.

Про це повідомляє Департамент регіонального економічного розвитку Вінницької облдержадміністрації.

А саме, у розрізі галузей:

- Харчова та переробна – 6 проектів на суму більше 1 млрд. грн., заплановано до створення близько 1250 нових робочих місць

- Машинобудування та металообробка - 3 проекти на суму більше 4,4 млн. грн., створено понад 20 нових робочих місць

- Фармацевтична – 1 проект на суму 55 млн. грн., створено понад 40 нових робочих місць

- Інші – 2 проекти на суму майже 390 млн. грн., створено близько 180 нових робочих місць.

Серед них слід відмітити введення в дію IV черги Вінницької кондитерської фабрики №2 корпорації «РОШЕН» та І черги елеватора компанії «АГРОСІТІ ІНВЕСТ» у м. Жмеринка потужністю 40 тис. тон, завершення будівництва відокремленим підрозділом «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Зернопродукт» (ТМ «Наша Ряба») 5 бригад (по 38 пташників кожна) з вирощування курчат-бройлерів на територіях Михайлівської, Клебанської та Холодівської сільських рад Тульчинського району, завершення реконструкцій на ТОВ «Бастіон 2009» (м. Вінниця) (підприємство займається виробництвом оздоблювальних матеріалів) та СУІП «Сперко Україна» (виробник фармацевтичної продукції - м. Вінниця), запровадження нових технологій на ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» та ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод».

Завдяки плідній та злагодженій роботі обласної влади з вітчизняними та іноземними інвесторами на території області створюють усі умови для подальшого розвитку економіки, розширення виробництва, створення нових робочих місць в т. ч. шляхом реалізації інвестиційних проектів.

Так, станом на 09.12.2015 на території області приватними інвесторами в промисловості впроваджується 41 довгостроковий інвестиційний проект загальною вартістю близько 17,47 млрд. грн. Завершення реалізації даних проектів дозволить створити в найближчі роки близько 5300 нових робочих місць.

ВИННИЦА.info

Теги: проекти інвестиції 
Матеріали по темі