Суспільство

В Якушинцях ремонтують ліцей, який є опорним закладом ОТГ. Фото

14 січня 2020, 16:17

У Якушинцях завершують капітальний ремонт ліцею, який є опорним навчальним закладом об’єднаної територіальної громади. Приміщення розраховано на 446 місць, сьогодні там навчається 462 дитини. Для проведення ремонтних робіт використовують період канікул і вихідні дні, оскільки об’єм дуже великий.

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

«В новий навчальний рік плануємо увійти уже в повністю оновлене приміщення. Максимально до роботи долучена місцева громада та влада: за півтора року поновлено повністю асфальтне покриття на території школи, зроблено утеплення приміщень, замінено дах в основному корпусі та в майстерні, облаштовано паркувальне місце для велосипедів та дитячий майданчик для молодших школярів, встановлена пожежна та охоронна сигналізації. Це питання, які не вирішувалися роками, оскільки фінансувались лише захищені статті. З переходом в громаду ми отримали більші фінансові можливості. Тож, за досить короткий період вдалось провести реорганізацію і реконструкцію нашого закладу освіти і ми дуже радіємо таким змінам», - розповіла директор ліцею Олена Щербань.

Із запланованого залишилось завершити утеплення, яке вже виконано на 70-80%, до кінця облаштувати спортивний майданчик, де також тривають роботи та закінчити реконструкцію шкільної майстерні. Керівник ліцею впевнена, що силами місцевої влади, яка зацікавлена в таких змінах, спільно з батьківським колективом всі намічені роботи вдасться завершити в цьому році.

Коментуючи побачене голова Вінницької ОДА Владислав Скальський зазначив: «Керівництво громади розуміє необхідність вкладання коштів саме в освіту та забезпечувати якість освітніх послуг. Дана опорна школа є прикладом того, яким чином можна перетворювати класичну сільську стару школу на сучасний заклад освіти. Не можливе існування спроможної ОТГ, яка не вкладає в освіту і не забезпечує умови, аби тут залишались жити, працювати і формувати майбутнє цієї громади молоді люди та виховувались їх діти. Ця громада показує, що системно інвестуючи у такі некомерційні проєкти, як освіта, можна згуртовувати людей і забезпечувати сталий розвиток своїх територій».

В планах громади на 2020 рік значну увагу приділяти розвитку спортивної галузі. Наразі розпочато виготовлення ПКД на будівництво нового сучасного спортивного комплексу.


Вiнниця.info, фото - із сайту ОДА

Теги: Якушинці навчання школа  
Матеріали по темі