Суспільство

В’язані, з паперу, «Лего» та макаронів: на Вінниччині юні натуралісти створювали оригінальні ялинки

28 грудня 2020, 09:49

На Вінницькій обласній станції юннатів провели конкурс власноруч створених штучних ялинок під назвою «Збережемо зелену красуню». Юні натуралісти з Вінниці та області для виготовлення ялинки використовували оригінальні матеріали: від конструктору «Лего» і до макаронів. Деякі ялинки учасники в’язали.

Про це інформують в пресцентрі Вінницької обласної станції юннатів.

Як зазначають на станції, цього року через пандемію конкурс відбувся онлайн.

Понад 60 учасників підготували світлини своїх виробів, за які відбувалося голосування. Участь в конкурсі брали не лише школярі з Вінниці, а й учні з Ободівки Тростянецького району, Агрономічного Вінницького району, Літина, Гущинців Калинівського району тощо.

«Шляхом конкурсу ми агітуємо за те, що для створення новорічної святкової атмосфери необов’язково вирубувати дерева. Натомість можна створювати ялиночки власноруч, із будь-яких матеріалів. І цим створити собі новорічний настрій», – каже культорганізатор обласної станції юннатів Валентина Мельник.

В пресцентрі станції повідомляють, що в конкурсі взяли участь діти віком від 6 до 14 років. Штучні ялинки вони створювали в стилі «оригамі», із природного матеріалу, в’язані, із макаронів та конструктору «Лего». Але, зазначають на станції юннатів, до уваги брали не це, а кількість «вподобайок» за виріб.

Якщо школяр активно запрошував взяти участь в голосуванні за його роботу друзів, батьків, знайомих, то у нього з’являлися хороші шанси на успіх, Саме таким чином переможницею стала першокласниця Вінницької школи № 4 Ангеліна Козак. Вона створила ялиночку в стилі «оригамі».

На другому місці – 4-класниця Вінницької школи № 26 Аріна Сухоцька, яка використовувала при створенні новорічного дерева святковий дощик і макарони. Бронза – у іншого першокласника Вінницької школи Данила Швеця (із ялинкою в стилі оригамі). Призери отримали від організаторів дипломи і мішечки із солодощами.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – пресцентру Вінницької обласної станції юннатів

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ялинки конкурс діти юні натуралісти 
Матеріали по темі