Місто

В’їзди до Вінниці та КПП: місто частково розблокували. Фоторепортаж

30 березня 2020, 10:36

На всіх в’їздах та виїздах з Вінниці встановлені Контрольно-пропускні пункти. З вечора 28 березня до міста можна було в’їхати лише з напрямків Києва, Немирова і Хмельницького. Всі інші проїзди були заблоковані для транспорту. В неділю вінничани простояли по пів години - годині в заторах. При цьому такі заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусу блокуванням міста є сумнівними. Адже на цих трьох відкритих пунктах пропуску, авто не спиняли, ніхто не перевіряв документів і не питав мету поїздки. Температурний скрініг теж практично не проводився.

Станом на 30 березня зробили п’ять в’їздів до Вінниці: Київська, Хмельницьке шосе, Немирівське шосе, Гвіанське шосе, перехрестя Келецька - Барське шосе. В’їзди контролюють поліція, нацгвардія, муніципальна варта. На трьох основних в’їздах (Київська, Хмельницьке шосе, Немрівське шосе) також є пости Служби надзвичайних ситуацій та Укртрансбезпеки.

«Ми реагуємо на порушення правил дорожнього руху в загальному режимі. Якщо водій порушує правила під час руху, притягуємо до адміністративної відповідальності. Загалом, наша діяльність спрямована на забезпечення карантинного режиму в місті Вінниця та недопущення поширення вірусу. Звертаємо увагу на маршрутні транспортні засоби, на транспорт, який перевозить велику кількість осіб, адже діє заборона на перевезення більше, аніж 9 пасажирів, крім спеціалізованих транспортних засобів, які мають відповідні дозволи та погодження і забезпечують доїзди працівників до місць роботи. Якщо виявляємо такі порушення, складаємо протокол згідно статті 44-3 адмінкодексу.

В нас є спеціалізовані засоби для визначення температури тіла. Якщо є водії або пасажири, які викликають підозру, що вони хворіють на ГРВІ або мають підвищену температуру, звичайно, ми звертаємо на них увагу і передаємо медикам, аби не поширювалася недуга.

Але ми не можемо перевірити всі автомобілі, оскільки, як ви бачите, рух великий, багато осіб добираються до місць роботи. Загалом, інспектори дивляться по водієві, по кількості пасажирів, по реєстрації транспортного засобу, звідки й куди прямує, і вже приймають рішення стосовно зупинки та перевірки або ж надання пропуску до міста Вінниці», - розповідає журналісту Вінниця.info старший лейтенант поліції Віктор Остоловський, який несе службу в пункті пропуску на вулиці Київській.

Виїзди з другорядних вулиць на окружні дороги Вінниці перекриті. Наприклад, з села Пирогово залишили один виїзд на малу окружну – там встановили контрольно-пропускний пункт, де чергує поліція, нацгвардія і муніципальна варта. На інших вулицях поставлені бетонні блоки.

Як повідомляла Вінниця.info, на міській комісії прийняли рішення про посилення карантинного режиму з 29 березня: громадським транспортом зможуть користуватися окремі працівники. На в’їздах і виїздах з Вінницької ОТГ встановлюють КПП, де проводитимуть санітарний огляд водіїв та пасажирів. Карантин у всіх навчальних закладах продовжено, в обласному центрі посилюють дезінфекцію.

Фото з КПП - гортайте в слайдері:

Вінниця.info

Теги: КПП карантин Вінниця 
Матеріали по темі